^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

АНОНС

ПОЕТИЧНО-МИСТЕЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ГОЛОСІЇВСЬКА ОСІНЬ"

22 вересня о 14 годині у в Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського відбудеться поетично-мистецький фестиваль "Голосівська осінь". На ньому виступатимуть його лауреати: поети Валерій Гужва, Світлана Короненко, Лариса Петрова, Валерій Корнєєв, Лариса Вировець, Люцина Хворост, Олена О'Лір, Валентина Давиденко, Рауль Чілачава, Олександр Вертіль, Ольга Башкірова, Наталія Науменко, Олександр Одрін, Ксенія Пухонська, Ольга Смольницька, Інна Снарська, Надія Гаврилюк,Надія Гармазій, Світлана Штатська (Гресь), а також співаки: н.а.У. Світлана Мирвода, н.а.У.Олег Дзюба, Леонід Нечипорук, Тетяна Мирошниченко, Тетяна Бакаленко, Наталка Полтавець, Ірина Антонович.

У програмі прозвучать вірші і пісні лауреатів, зокрема, й пісні на вірші Максима Рильського.

Дійство ведуть Максим Рильський (онук поета) і Михайло Слабошпицький.

 

24-го вересня о 14.00 в Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського відбудеться презентація четвертої мемуарної книги Михайла Слабошпицького «З присмеркового дзеркала» (те, чого не прочитаєте в історії літератури).

Запрошені Дмитро Павличко, Микола Жулинський, Юрій Щербак, Богдан Горинь та інші…

22 серпня 2020 року

ФЕСТИВАЛЬ У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ ПІДНЕБЕССІ

У суботу, 22 серпня 2020 року, в затишному і гостинному дворі Музей Максима Рильського відбувся фестиваль Відкриті небеса 2020, на який з’їхалося 27 учасників різного віку з різних міст України та із-за кордону, з них 17 авторів-виконавців пісень та 10 поетів.

Детальніше...

21 серпня 2020 року

МУДРОСТІ МАКСИМА РИЛЬСЬКОГО:
ДО 125-РІЧЧЯ КЛАСИКА ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ

Онук видатного українського поета Максим Рильський упорядкував збірку поезій, афоризмів, роздумів діда, а завдяки видавництву Саміт-Книга та Департамент суспільних комунікацій КМДА це унікальне видання побачило світ.

Детальніше...

20 серпня 2020 року

«І ти гортаєш споминів листи…»

МАКСИМ РИЛЬСЬКИЙ БОРИСУ ПАТОНУ: «ВСЕ ЦЕ ЗМУСИЛО МЕНЕ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ВАС, ШАНОВНИЙ БОРИСЕ ЄВГЕНІЙОВИЧУ, З СЕРДЕЧНИМ ПРОХАННЯМ ВИДІЛИТИ ДЛЯ МУЗЕЮ НЕОБХІДНИЙ АВТОТРАНСПОРТ»

Детальніше...

1 серпня 2020 року

ПОЕТИЧНО-МУЗИЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ

26 липня наш Музей учергове привітав нових гостей. Точніше, і давніх теж, оскільки цього дня відбувся справжній взаємозв’язок поколінь. Про це – нижче.

Детальніше...

29 липня 2020 року

ДМИТРО ГНАТЮК: «МАКСИМ ТАДЕЙОВИЧ БУВ ПРОТИ ЗАСПІВАНИХ ПІСЕНЬ. ВІН НАГОЛОШУВАВ, ЩО УКРАЇНСЬКИХ ПІСЕНЬ ПОНАД 200 ТИСЯЧ...»

«...Їхали ми вдвох у купе, і незабаром після відходу поїзда з Києва почалася тепла, задушевна розмова. Не хотілося спати, і ніч здалася малою, такою цікавою була ця розмова.

Детальніше...

18 липня 2020 року

«ДИВО БЕЗ РАЙСЬКИХ СИРЕН...»

16 липня в затишному саду Музей Максима Рильського відбулася літературно-мистецька акція з нагоди ювілею письменниці Світлани Короненко та презентації її нової поетичної збірки «Замовляння на білоруську мову».

Детальніше...