^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

 

У вечорі взяли участь музиканти  Київської Національної Філармонії – Лариса Деордієва, Народна артистки України – Людмила Сємєнєнко,  викладач музичної школи ім. М.В.Лисенка Авраменко Надія та  Олена Арендеревська.

6 березня у музеї розпочинаються заходи по відзначенню 170-річчя від дня народження засновника української  класичної музики Лисенка М.В. (1842- 1912).

images/1_big.jpg6 березня відбувся вечір « У пам’яті він сяє, чародій». Музей зустрічав юних музикантів   школи ім. М.В.Лисенка, які виконували    фортепіанні твори європейський  (Моцарт, Бетховен, Гріг, Шопен, Мендельсон, Клемети, Черни, Гедике) та російських композиторів (Кабалевський, Прокоф’єв, Крутицький, Мошковський. В концерті брали участь вихованці  викладача Абаєвої Т.В.: лауреат міжнародного конкурсу юних піаністів  в Польщі  Чавалюк Зоря, лауреат  міжнародного конкурсу юних пианістів  "Горовіц-дебют" Ерік Ткаченко, а також Козиянчук Юлія,  Примаченко Марія, Пучко-Колесник Євгенія, Мезенцев Єгор, Бабич Влада, Тан Гаосидзя . Юні музиканти виступали старанно і з натхненням.

10 березня в рамках заходів до 170-річчя М.В.Лисенка в музеї відбулось відкриття виставки-семінару  «Мистецтво – думка це розкута…». На виставці представлені матеріали про життя видатного музиканта, композитора та організатора українського культурного процесу к. ХІХ- п. ХХ століття. Відвідувачі можуть познайомитись із виданням творів композитора та фотоматеріалами.

На семінарі  науковці музею розповідали про життєвий шлях композитора (Тернавська Т.В.), про роль Лисенка М.В. в організації музичної освіти в Україні (Білюдюг І.І.) та хорової музики (Рубай Г.Т.), про дружбу композитора із Т.Рильським (Колесник В.Л.).

Виставка-семінар триватиме до 27 квітня. 

 

Архів новин