^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

 

 

Навчаючись у Сталінському (Донецькому) педагогічному інституті на історико-літературному відділенні Василь Стус разом з ти був членом літоб’єднання  «Обрій». Для літературного почерку Стуса - поета характерним є поєднання традицій українського віршування та європейської літературної школи. В студентські роки Стус захоплюється поезією Рильського та Верхарна.   Пізніше будуть Пастернак, Сартр, Камю.  Вірогідно, студент Стус відвідав Максима Рильського у Голосіївському домі, де часто бували поети-початківці і яких завжди тепло зустрічав господар дому. 

У наведеній статті «Поезія третьої весни» передані роздуми  про поезію молодого 19-річного студента Василя Стуса після « довгої, майже цілогодинної розмови» з Рильським. «Поезією третьої весни», «лагідним мінором»- називає Стус поезію останніх років життя М.Рильського, відзначаючи разом з тим глибоку медитативність його лірики, «широке і глибше проникнення в натуру» у порівнянні із сучасними поетами. «Поет не може старіти, бо він творець», - підсумовую молодий автор.

 

1 2
ііі іфв
dadsa sfd