^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

 Рушниця мисливська. Німеччинна,«Зауер та сини»

997879У Київському літературно-меморіальному музеї М. Рильського, в кабінеті поета, у мисливському куточку, на лосиному розі висить двоствольна, безкуркова мисливська рушниця.

 Вона народилася на заводах фірми «Зауер та сини». Ця фірма була заснована у 1751 р. у м. Зуль (Німеччина). Своє виробництво вона завжди спрямовувала на виготовлення зброї. Ця фірма розробила такі відомі гвинтівки, як «Аіст», «Яструб»,  «Модель 20», «Модель 15», «Модель 25а».

Детальніше: Рушниця мисливська. Німеччинна,«Зауер та сини»

Рояль кабінетний, фірми  Карла Шредера

Рояль кабінетний, фірми  Карла Шредера (1906-1907 рік виготовлення). Був придбаний першими власниками у 1915 році в магазині БАККА у м. Катеринославі (нині Херсон).

Фірма К.Шредера, заснована у 1816 р. династією саксонських, німецьких, майстрів-емігрантів, була найвідомішою у ХІХ ст. в Російській імперії. Інструменти цієї фірми відзначались високою якістю, тому чимало видатних осіб, імператори, королі Європи та багато інших замовляли інструменти саме у майстрів цієї фірми. Роялі відрізнялися наповненим співучим тоном, приємним та легким туше і були відомі в Росії, Європі та Америці. Закриття фабрики у 1915р. було викликано Першою Світовою війною (Росії з Німеччиною), в результаті чого власники, сини Карла Шредера, були змушені закрити виробництво та покинути Росію.

Детальніше: Рояль кабінетний, фірми  Карла Шредера