^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

22 серпня

 

До найбільшого національного свята держави із тематичною літературно-музичною програмою перед учасниками голосіївського мануару виступив відомий київський поет, автор та виконавець своїх пісень, полковник запасу Сергій Льовін. Лунали відомі вірші та пісні автора, серед яких були «Україна єдина», .«Гімн воєнної розвідки України», «Очікування змін» та інші. Відвідувачі розпитували про будні українських  військових та про сучасну ситуацію в країні.

 

Під час заходу його учасники та гості мали можливість ознайомитись із раритетними українськими листівками 50-х років минулого століттяі з філокартичної колекції музею. Нажаль, сьогодні філокартична «україніка» не є баготочисельною, але має свою давню історіюю Так, були показані листівки видані саме  Україні, серед яких зображення українського живопису, шевченкіана та декілька вітальних.