^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

24 грудня 2021 року

БОГДАН БЕНЮК ОДЯГНУВ ВИШИВАНКУ ІВАНА ПАТОРЖИНСЬКОГО

12 грудня в нашому музеї представники проєкту Вишивка в одязі видатних українців Тетяна Зез Марина Олійник Оксана Константинівська презентували нову відшиту сорочку Максима Рильського, яку представляв Олександр Александров, учитель української мови і літератури, громадський діяч і переселенець з Донецька.

А ще провели фотосесію сорочки легендарного оперного співака Івана Паторжинського (до речі, близького друга Максима Тадейовича), в якій позував всеукраїнський улюбленець диво-актор Богдан Бенюк! Оригінал цієї вишиванки зберігається в Музеї Миколи Лисенка. В ній Іван Сергійович грав Тараса Бульбу у однойменній опері Миколи Лисенка і Карася в опері «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського.

В заході також взяли участь Lesia Mudrak, поетеса, Максим Рильський, онук поета, Вікторія Колесник, директорка Музей Максима Рильського та інші.

Наш музкор

Світлини: Lesia Mudrak Maria Slobodenuk та Dasha Tenditna