^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

11 липня 2021 року

СЬОГОДНІ СПРАВЛЯЮТЬ СОРОКОВИНИ ПО СМЕРТІ ТЕТЯНИ МЕЛЬНИК

Тетяна Михайлівна була не просто нашим великим другом, вона сприймалася як невід’ємна частинка нашої музейної родини, фактично як наш багатолітній позаштатний співробітник. Хоча входила до штату зовсім іншої організації, благодійної – з 2003-го року обіймала посаду заступниці виконавчого директора з гуманітарних питань президентського фонду «Україна».

Окрім усього іншого, в коло її обов’язків входили пошуки і підтримка обдарованих дітей та молоді в галузі мистецтва та культури. Як сказано на сайті благодійної організації «Тетяна Мельник допомогла тисячам обдарованих дітей та підлітків знайти свій шлях у житті, і тому чисельні стипендіати Фонду називали її своєю Берегинею».

Не злічити усіх заходів (виставок, презентацій, концертів і т.д.), які разом з фондом і Тетяною Михайлівною проводилися лише в нашому Музей Максима Рильського. Неможливо забути сповнених щастям і вдячністю очей юних героїв цих заходів (художників, музикантів, скульпторів, співаків), які приїздили до столиці з усіх куточків нашої країни! І це не лише окремі таланти, а й цілі творчі колективи, художні школи й культурно-мистецькі заклади…

Тетяна Мельник володіла унікальним даром щирого і сердечного спілкування. Особливо з дітьми. Треба було бачити, як в лічені секунди вона опановувала увагою здавалося б абсолютно некерованої і найрозхристанішої підліткової авдиторії!

З нею було неймовірно легко і комфортно працювати. Вона встигала завжди і всюди, продумувала все до щонайменших дрібниць, завжди була готова прийти на допомогу!

Нам дуже не вистачатиме Вас, дорога наша Тетяно Михайлівно!

Світла і вічна пам'ять!

Президентський фонд Леоніда Кучми

https://kuchma.org.ua/