^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

4 липня 2021 року

ЕЛЛІНСЬКІ ЧИТАННЯ: ВІДРОДЖЕННЯ НЕОКЛАСИКИ

Нещодавно Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського відбувся літературний вечір «Еллінські читання», який організували практиканти музею – студенти Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка спеціальності «Літературна творчість» Богдан Братусь та Анастасія Дячук-Бєліхіна. Гостями заходу стали студенти КНУ імені Тараса Шевченка та працівники музею.

Метою літературного вечора були актуалізація давньогрецької поетичної традиції, проведення паралелей між античним віршовим доробком, творами класиків європейських літератур та творчістю молодих українських поетів.

Під час заходу організатори та гості заходу декламували вірші Сапфо, Алкея, Ерінни та обговорювали власну рецепцію цих творів. Також було прочитано твори видатних європейських митців, у яких можна спостерегти алюзії на давньогрецьку культуру та творчість лесбоських поетів.

У другій половині заходу було проведено вільний мікрофон. Кожен охочий зміг поділитися своєю творчістю. Цікаво, що гості літературного вечора вправно поєднали свої вірші з тематикою заходу, визначальною рисою якого стала атмосфера творчої свободи, чуттєвості та вишуканості.

Богдан Братусь,

Анастасія Дячук-Бєліхіна