^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

18 червня 2021 року

МАКСИМ РИЛЬСЬКИЙ НАРОДИВСЯ В ДЕНЬ СМЕРТІ СВОГО ПРАЩУРА-РЮРИКОВИЧА

Секретар фонду «Тарасова земля» Костянтин Андрієнко в ході нашої канівської розмови (15.Х.2015) зауважив, що, згідно з його власними генеалогічними дослідженнями, «...Максим Рильський є нащадком у 28-му поколінні звенигородського і перемиського князя Володаря Ростиславовича, троюрідного брата Всеволода Ольговича – будівничого канівської церкви Св.Георгія у 1144 р., з якої провели в останню путь Тараса Шевченка у травні 1861 р.».

Що цікаво, князь із династії Рюриковичів Володар Ростиславович (один із засновників незалежного Галицького князівства) помер 19 березня 1124 року. Себто в день народження (через 771 рік) Максима Тадейовича...

В.Ціон

На зображенні кінця XV сторіччя: бесіда Давида Ігоревича Волинського з Володарем Ростиславовичем Перемиським; Давид відправдляє гінця за осліпленим Васильком Ростиславовичем Теребовльським (1103 рік).

«И рече Володар: «Бог тому Свидетель. А ныне ты пусти брата моего, и створю с тобою мир». И рад быв Давыд, и посла по Василка, и привед, дасть Володареви, и створи мир, и разидостася».

Радзивилівський літопис.