^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

26 травня 2021 року

ПІД СПІВ ПТАШОК, В БУЗКОВОМУ СЕРПАНКУ

23 травня, з дотриманням найкращих традицій, у затишному дворику Музей Максима Рильського відбувся черговий Sevama fest. Наталка Діденко нараяла нам чудову сонячну погоду, за що ми їй нині подякували!

Дотримуючись вимог карантину, виступали на свіжому повітрі, напоєному пахощами бузку і співами пташок. Максим Тадейович з кам’яного постаменту радісно споглядав поетичне й співоче товариство, яке стужилося за сердечними розмовами і гарними творами.

Карантин вніс свої корегування у програму таким чином, що наступного тижня ми зберемося ще раз дистанційно: для тих, хто не зміг прибути в неділю.

А нині ми встигли відвідати музей, взяти участь в екскурсії та насолодитися творами таких авторів (подаю за порядком виступу):

Андрій Чезганов - ніжна лірика, чудова декламація Олега Гнатюка(2 місце в номінації "Поезія"), Людмила Іванець (3 місце в номінації "Поезія"), драйвовий дует Осяйна&Живосил (Оксана Бут & Живосил Василь Лютий ), Людмила Живолуп (бездоганне виконання, 1 місце в номінації "Поезія"), оксамитовий голос і драйв, які зачепили усі струни серця — Дмитро Лінартович , чудовий Володимир Осипенко знайомив зі своєю поезією і розказав про особливості віршування сучасників, драйвова Olha Akulova не лише бездоганно виступила з авторськими перекладами світових хітів, а ще й привезла для аукціону власноруч написані акварельні ілюстрації (1 місце в номінації "Пісня"), світла поезія Катерина Девдера, несподівана Валентина Люліч (1 місце в номінації "Пісня"), філософськи-жартівливий Дмитро Луняка, натхненна й патріотична Злата-Зоряна Паламарчук, глибоко-серйозна поезія авторства Ірина Мостепан (2 місце в номінації "Поезія"), жартівлива Valya Zakha-Bura, серйозно-лірична Олеся Венгринович і сповнена любові втілювачка мрій Oksana Yablonska-Sevama.

Хочу подякувати авторам і журі (Анна Багряна, Володимир Осипенко, Дмитро Луняка, Tata Rivna, Теодот Кирста) за серйозне ставлення до поезії та пісні. Журі особливо вдячна за вичитування конкурсних творів, коментування і відбір найкращих для виступу на фестивалі та друку у Альманасі "Голоси Севами".

 

Усі номіновані конкурсанти отримали не лише дипломи Sevama Fest, а й книги відомих авторів із їхніми автографами - "Сотворіння цвіту" (Анатолій Кичинський), "Водоверть" (Златимир Коларов, переклад - Анна Багряна), "Та, що прибула з неба" ( Борис Гуменюк), "Ліки від хаосу" (Любов Долик ) та авторські прикраси, які створила Софія Кримовська. Я тримала яблучкоїї авторства, і хоч його не було видно, та воно натхненно сяяло і приносило чарівний затишок

Наш фестиваль давно уже став родинним, куди сходяться сім'ями, адже твори, які тут звучать, чисті і натхненні.

Тож до зустрічі наступного року таким же і ширшим колом)

Дякую за гостинність, затишок і підтримку творчого люду, Музей Максима Рильського і, особливо, п. Вікторії Колесник.

Для Sevama Fest 2021 я створила альбом, прошу додавати у нього фотографії. Я нині фотографувала себе, бузок і кількох друзів, решту часу - фільмувала, згодом відео викладу в ефір)

До зустрічі, міцного усім імунітету)

З повагою,
Oksana Yablonska-Sevama,
співочільниця літоб'єднання Sevama

Світлини авторки і Володимир Осипенко

Valya Zakha-Bura :

Я люблю Sevama fest за зустрічі з друзями і знайомства з цікавими людьми. Вчора я була враженна глибиною Людмили Іванець, насиченістю думки в творах, майстерністю подачі. Моя особиста переможниця поза сумнівом. Дякую, за творчість!

Roman Vlasyuk :

Цей садок разом з музеєм стали майже рідними. Багато часу довелося провести там і виконуючи роботу, і будучи присутнім на різних заходах. Тому таки прикро, що сьогодні не мав змоги потрапити туди, але ще ж не осінь!)

Людмила Живолуп:

Надзвичайно дякую за чудесне свято, сповнене чарівної атмосфери творчості і казкового бузкового аромату. Це було просто неймовірно!