^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

22 серпня 2020 року

ФЕСТИВАЛЬ У ГОЛОСІЇВСЬКОМУ ПІДНЕБЕССІ

У суботу, 22 серпня 2020 року, в затишному і гостинному дворі Музей Максима Рильського відбувся фестиваль Відкриті небеса 2020, на який з’їхалося 27 учасників різного віку з різних міст України та із-за кордону, з них 17 авторів-виконавців пісень та 10 поетів.

Фестиваль триває з 2006 року, а з 2016 – саме у дворі Музею Максима Рильського. Організатори і натхненники фестивалю бард-кобзар Едуард Драч та поетка Оксана Яблонська. Оскільки обоє є медиками, то особливо пильно стежили за дотриманням умов карантину, які нам забезпечили у музеї. Принагідно висловлюємо вдячність директору Музею п. Вікторії Колесник, нашому постійному акустику Андрію Чезганову, фотографам Володимиру Осипенку та Роману Власюку і нашим слухачам та учасникам.

На фестивалі виступали дуетом барди Володимир Кавєрін і Віталій Малишевський, поетка Тетяна Левицька і поет-пісняр Ярослав Чорногуз, тріо Неля Франчук (вокал), Григорій Лук'яненко (гітара) та Іван Списаренко (скрипка) і поетично-пісенний тандем поетки Тані-Марії Литвинюк та поетки-піснярки Валі Заха-Бури. Когорту київських бардів представляли Дмитро Долгов, Володимир Кавєрін, Олександр Редич і Сергій Льовін.

Періодично фестиваль переплітався врученням дипломів переможцям фестивалю Sevama fest (SF) 2020, який відбувся 23.05.2020 офлайн, оскільки його дипломанти та журі є учасниками Відкритих Небес. Журі SF2020 Едуард Драч, Анна Багряна, Володимир Осипенко та голова оргкомітету Оксана Яблонська вручали книги, які написали Володимир Магдисюк-Менькач, Любов Бенедишин, Людмила Ясна, Назар Розлуцький, Оксана Максимишин-Корабель та Олександр Сушко. Нагороджені дипломанти SF2020 - Дмитро Луняка, Ярослав Чорногуз, Валя Заха-Бура, Теодот Кирста, Леся Рой, Неля Франчук, Григорій Лук'яненко, Іван Списаренко. На наступному SF2021 організуємо автограф-сесію ще 2х журі - Сергія Батурина та Тати Рівної для підпису дипломів дипломантів)

Приємними несподіванками фестивалю "Відкриті Небеса 2020" стали виступи барда Олекси Бика та наймолодшої зірочки фестивалю – Мар’яночки Лук’яненко, яка виконала власні поезії та пісні під акомпанемент тата – Григорія Лук’яненка, а також – несподіваний акомпанемент сопілки, якою майстерно виграє Леся Рой.

Отже на фестивалі виступили (за послідовністю) - Едуард Драч, Володимир Кавєрін, Віталій Малишевський, Анна Багряна, Дмитро Луняка, Олександр Редич, Тетяна Левицька, Ярослав Чорногуз, Олекса Бик, Таня-Марія Литвинюк, Валя Заха-Бура, Ігор Білий, Теодот Кирста, Оксана Чайка, Алла Миколаєнко, Анатолій Рибін, Володимир Осипенко, Дмитро Долгов, Сергій Льовін, Лариса Іллюк, Леся Рой, Злата-Зоряна Паламарчук, Неля Франчук, Григорій Лук'яненко, Іван Списаренко, Маріанна Лук’яненко, Оксана Яблонська-Sevama, Едуард Драч.

Фестиваль пройшов у чудовій атмосфері, яку забезпечили його учасники та слухачі.

До нових зустрічей!

Oksana Yablonska-Sevama

Світлини Тетяни Левицької, Романа Власюка, Анни Багряної, Олександра Редича, Володимира Осипенка