^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

19 грудня 2019 року

«НА СВЯТОГО МИКОЛАЯ
СВІТИТЬ ЯСНАЯ ЗОРЯ»

Так називався концерт гітарної (переважно) музики у виконанні учнів київської дитячої музичної школи №10, що відбувся 19 грудня в Музеї Максима Рильського.

Для когось із юних артистів це був далеко не перший виступ, а для найменших, що лише почали опановувати музичну грамоту, - стартова спроба зіграти перед вимогливою, але водночас і доброзичливою публікою.

Однаково щирими оплесками глядачі зустрічали виступи як досвідчених Ніни Філіпенко (співала під власний супровід на бандурі пісню Франца Грубера на слова Йозефа Мура «Свята ніч») і дуету гітаристів у складі Вікторії Науменко та Єгора Олексієнка («Перуанський вальс» Давида Лаінфієста та Мігеля де Бадахоса), так і початківців Софії Мороз (виконувала на роялі «Менует ре мінор» Й.С.Баха) та Георгія Цепеннікова (зіграв на гітарі українську народну пісню «Наша хатка»).

А ще грали Матвій Дорошенко, Марія Новікова, Олександр Ємцев, Всеволод Лісогор, Олексій Ящук, Чалян Наірі, Лука Альошин, Олег Бакай, Богдан Пересунько, Єгор Олексієнко та інші.

Після закінчення концерту всі юні музиканти отримали гостинці від святого Миколая.

- Прекрасне свято! – ділиться враженнями Катерина Науменко, мама однієї з учасниць. - Величезна подяка його організаторам: Аллі Пилипенко, викладачці музичної школи №10, гостинним співробітникам Музей Максима Рильського, Ользі Смольницькій (за фахове вступне слово)... Діти і батьки отримали велике задоволення від цього заходу. Фантастична атмосфера Голосіївського мануару, гармонійне поєднання музики і поезії, хвилювання юних виконавців – все це дуже зворушливо!

Бажаємо всім процвітання і... до нових зустрічей!

Наш музкор

Світлини Віктора Ціона

Червоніють снігурі
На снігу під липою.
Йде в кожусі Миколай,
Аж сніжок порипує.

Зупинився у дворі,
Розв'язав торбинку,
Нашій бабі сніговій
Пов'язав хустинку.

Леонід Талалай