^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

13 грудня 2019 року

ВЕСЕЛА ПАЛІТРА ЗИМОВИХ РОЗВАГ

13 грудня 2019 року у Музей Максима Рильського відбулося відкриття персональної виставки «Палітра зимових розваг» та презентація нової книжки «Як кіт моркву рахував» юної казкарки і художниці Аліси Герман.

Зустріч виявилася дуже цікавою та захопливою. До музею завітали, щоб мене підтримати, однокласники, учні 9-Г класу школи №286 міста Києва.

На початку творчої зустрічі відвідувачі змогли ознайомитися із книжкою та авторськими ілюстраціями, виконаними у техніці петриківського розпису. Історія, яка описана у книжці, присвячена моєму улюбленцю – сірому пухнастику, шотландському коту Філіпу. Гостей вразило те, що мій кіт-бешкетник полюбляє варену моркву, яку віртуозно викрадає буквально з-під носа моєї прабабусі. Крім того, кіт – невід’ємна частина моєї творчості: для створення картин я власноруч роблю пензлики з його шерсті – так звані «котячки».

Згодом від Ольги Смольницької ми отримали цікаву інформацію щодо символіки котів у різних країнах світу та в Україні зокрема. А оскільки 13 грудня ще й день Святого Андрія, ми мали змогу дізнатися, що сьогодні дівчатам можна і поворожити на майбутнього коханого (що ми згодом і зробили :-)).

Своєю неймовірною манерою виконання сонати Рахманінова на фортепіано порадував нас Даниїл Андрєєв, віртуозний піаніст. У виставковій залі музею, під звуки чарівної музики, відвідувачі із захопленням роздивлялися розваги очеретяних тварин у горах, які зображені на моїх нових зимових картинах, а я відповідала на їхні запитання.

У фіналі заходу ми відсвяткували презентацію веселим чаюванням.

Ця тепла зустріч ще надовго залишиться у моїй пам’яті!

Аліса Герман,
художниця та письменниця,
учениця 9-Г класу школи №286 м. Києва

Світлини Віктора Ціона