^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

24 квітня 2019 року

ГОТУЄМОСЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ!

24 квітня в затишному саду Музею Максима Рильського першокласники Київської спеціалізованої школи №112 імені Тараса Шевченка вчилися розмальовувати писанки. І не просто так, а згідно віками установлених традицій. 

Тетяна Серебреннікова, завідувачка бібліотеки імені Василя Симоненка і давній друг нашого музею, провела майстер-клас з писанки восковим олівцем за книгою «Український народний орнамент Ольги Петрівни Косач». Дітлахи не лише зосереджено сопіли, старанно виводячи узори, але й з’ясовували:
- чим відрізняються великодні писанки від крашанок, мальованок, дряпанок та інших декоративно оздоблених яєць? 
- як поводитися з писанкою на повному яйці, як з нею працювати, як зберігати і що робити у випадку, коли яйце розбивається?
- з яєць яких саме птахів сьогодні пишуться писанки?

А ще дізналися багато цікавого про історію писанок, про музеї, де їх можна побачити і про те, скільки часу зберігатиметься писанка на видутому і на повному яйці...

Отож, на дещо перефразований заклик з мого далекого барабанно-горнистого дитинства «До зустрічі Світлого свята Великодня будьте готові!», сьогоднішні першокласники 112-ї школи можуть впевнено і бадьоро відповісти: «Завжди напоготові!» ))