^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

9 серпня 2018 року

ЛЕОНІДУ ДАНИЛОВИЧУ КУЧМІ,
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ (1994 – 2005)
І ВІДДАНОМУ ДРУГУ НАШОГО МУЗЕЮ
СЬОГОДНІ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 80 РОКІВ!

Кожен візит Леоніда Даниловича до Голосіївської садиби Максима Рильського – це завжди свято для співробітників та гостей Музею.

Двічі Леонід Данилович брав участь в озелененні  нашого меморіальному саду: разом з українськими діячами культури висаджував тут трояндові кущі й горобину. За допомогою Президентського фонду Л.Кучми «Україна» було відреставровано легендарний шредерівський рояль, на якому свого часу Максим Рильський акомпанував своєму другу, геніальному тенору Івану Козловському, на якому грали композитори Левко Ревуцький, Юлій Мейтус, брати Майбороди та інші.

А ще було відреставровано десять раритетних видань з бібліотеки М.Рильського.

До 50-річчя Музею Леонід Данилович передав йому в дар відновлений (а по суті заново витканий за збереженими ескізами у Решетилівській майстерні) килим із робочого кабінету Максима Тадейовича.

Не зважаючи на вік, Леонід Данилович завжди в громадських і державних справах, завжди в русі... Пригадується, як після святкування музейного свята, він поспішав у аеропорт: потрібно було терміново відлітати до Мінська, на чергове засідання Тристоронньої контактної групи...

Щиро вітаємо Вас, Леоніде Даниловичу, з ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, реалізації всіх найзаповітніших задумів і простого людського щастя!

З роси й води Вам, Леоніде Даниловичу! 

Ваші Максиміліани