^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

4 травня 2018 року

ВЕРНІСАЖ ПІД ЛИПАМИ…

4 травня в музеї Максима Рильського відбулося відкриття персональної виставки художниці і казкарки Аліси Герман «Розбишаки на морі». 
З радістю публікуємо безпосередні враження юної мисткині про цей захід.

МОРСЬКІ РОЗБИШАКИ

Було весело, гамірно та дуже творчо!
Зі мною приїхала група підтримки – мої друзі – однокласники 7-Г класу 286-ї школи міста Києва. Програма відкриття була вельми насиченою, адже до музею завітали також і учні 3-В класу із 15-ї київської школи. 
Гості із захопленням розглядали мої картини, а я відповідала на їхні чисельні запитання. Після перегляду виставки ми вирушили у примузейний сад. Там нас очікували артисти – мої творчі друзі. Аугустіна Тю (учениця 7-А класу 85-ї школи) заспівала українську народну пісню «Летів пташок». А Дар’я Коджебаш (учениця 5-А класу цієї ж школи) порадувала нас турецькою народною піснею: «Navim Yarim». 
Потім я запропонувала дітям прочитати один розділ з моєї казки «Морські розбишаки», ілюстрації до якої експонувалися на виставці. 
Діти по черзі читали про пригоди черепахи Чучі, яка вперше відпочивала на морі разом зі своїми онучками. Один хлопчик із захопленням вигукнув: «І справді - я тут почуваю себе, наче потрапив на море!».
Гості зацікавилися моєю творчістю, і це було не випадково, адже самі учні виявилися дуже талановитими. Дівчатка та хлопчики зробили мені суперовий подарунок – вони розповідали власні казочки та байки, які самостійно проілюстрували. Мені дуже сподобалася їхня творчість! Також ми прослухали дві музичні композиції, виконані на флейті.
Я запропонувала дітям намалювати героїв моєї казки. Вони із захопленням творили… Ті, хто не потрапив до команди художників, завзято писали свої побажання у книзі відгуків (в результаті у мене з’явилися нові шанувальники!). Після малювання ми прослухали віртуозного піаніста Даниїла Андрєєва (учня ДМШ №10 м.Києва). Він зіграв нам Сонату 26 номер 3, частина1 М. Клименті. А наприкінці нашої зустрічі діти заспівали пісню К.Бужинської «Україна – це ми!». 
І справді, якщо в Україні так багато талановитих дітей, то це і є – Україна!

АЛІСА ГЕРМАН, 
учениця 7-Г класу, школа №286 м.Києва