^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

17 квітня 2018 року

КОСМІЧНІ МАНДРИ В ГОЛОСІЄВІ

12 квітня в Музеї Максима Рильського відбулась ігролекція «Корифеї космонавтики». Її провели молоді й креативні ентузіасти з Творчого об'єднання "Tandem". 
Захід було приурочено до Дня космонавтики.

Для початку всі між собою перезнайомилися, але досить оригінальним способом: кожен з учасників обрав собі предмет, який би він хотів узяти в космічний політ і який починався з тієї ж букви, що й його ім’я. Скажімо, Віктор вирішив летіти з велотренажером, Наталія – з нотатником, восьмирічна Ярослава з яблуком, а стрункий легінь Денис (нізащо не здогадаєтесь) – з дівчиною!.. 
Потім присутні поділилися на дві конкуруючі команди – «Супутник» і «Стелла» - й розпочалася захоплююче-космічна гра-подорож. Капітани команд за допомогою кмітливого колобка-мікроробота на ймення Ozobot і спеціальної мапи обирали питання вікторини, а потім хтось із учасників на них відповідав. Комусь довелося розповідати про Юрія Кондратюка, який ще на початку минулого століття розрахував оптимальну траєкторію польоту на місяць (його наробками пізніше скористалися американські астронавти), а комусь про легендарного Сергія Корольова, головного конструктора космічних двигунів... 
В результаті кожна з команд набрала по 23 бали й перемогла дружба! 
Захоплююча ігролекція сподобалася усім: і найменшим її учасникам, і найстаршим!
Дякуємо гречно #TanDeM_Space !

Віктор Ціон

P.S. А через кілька днів надійшла сумна звістка: в Київському політехнічному інституті ім.І.Сікорського на 25-му році життя відійшов у засвіти (себто був ліквідований) факультет авіаційних і космічних систем. І це в Україні, що здавна славилася своїми традиціями в літако- й ракетобудуванні! 
Без такого факультету чи має право КПІ носити ім’я Ігоря Сікорського? 
В 1926-му році саме відсутність можливості займатися улюбленою справою змусила згаданого вище Сергія Корольова перевестися з КПІ до МВТУ ім.М.Баумана, де існував аеромеханічний факультет.