^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

7 березня 2018 року

ЛИСТІВКОВИЙ БУМ У МУЗЕЇ РИЛЬСЬКОГО

Весна продовжувала дивувати нас хуртовиною, але я впевнена, що ті відчайдухи, які завітали 4 березня на наш захід – точно не пошкодували про це! Адже презентація проекту «Твоя поетична листівка» була пронизана теплою та затишною атмосферою, а під кінець усі відчували себе однією творчою командою.

Так-так, саме командою, адже на початку студії, аби гості почувалися легше та розкутіше, ми провели маленький інтерактив, де кожен мав сказати про себе два правдивих, і один неправдивий факт, а усі інші мали вгадати: правда це, чи ні? Навіть попри те, що більшість присутніх були вже добре знайомі між собою, чи могли б ви уявити, що наші творчі учасники проекту та гості можуть:

- проїхати автостопом вантажівкою з Грузії понад 4 години? 
- виграти у змаганнях зі стрибків у висоту?
- фарбувати волосся більш ніж 16 разів?
- бути членом збірної з футболу?

Як виявляється, можуть! І поки ви здогадуєтесь, хто ж ці відчайдухи, ми продовжуємо свій огляд далі. І це було ще цікавіше, адже нам вдалося почути про усі нюанси другого етапу проекту від самих учасників, які не лише залюбки відповідали на питання аудиторії, але й поділилися власним шляхом до видання листівки.
Наприклад, Дмитро Зозуля стверджував, що поезію робить справжньою лише щире почуття, яке і надихає на її написання. Він вважає, що «штучні» вірші одразу можна відрізнити від «справжніх», і саме це стало причиною, чому його листівка користується попитом. 
Ксенія Голікова поділилася досвідом продажу листівок з аукціону, а також розповіла, яким принципом керується, коли обирає поезії для ілюстрації.
Антон Каплун став своєрідною «знахідкою» нашого проекту та завзятим шанувальником Музею Максима Рильського. На студії-презентації ми дізналися, що навіть його найближчий друг не здогадувався про талант Антона писати такі ніжні поезії, а також почули цікаву історію написання вірша, який видали у новому комплекті листівок. 
Завершилася презентація маленьким магічним ритуалом. Кожен казав щось хороше та щире одне одному, по черзі передаючи свічку, а коли коло замкнулося, то її загасили, аби усі добрі слова залишилися у серцях кожного, а бажання та плани – неодмінно здійснилися.

СВІТЛАНА ВЕРТОЛА,
студентка ІІІ курсу спеціальності «літературна творчість» КНУ ім.Т.Шевченка