^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

11 квітня 2017 року

11 квітня у Київському літературно-меморіальному музеї М.Рильського відкрилась персональна виставка авторських ляльок ніжинської мисткині Юлії Петренко.

 

В ході презентації пані Юлія не лише ознайомила присутніх з експозицією, а ще й розповіла про секрети створення авторської ляльки, поза тим - навіть дозволила маленьким відвідувачам виставки, учням 4-б класу столичної школи №108, узяти до рук ту чи іншу уподобану ляльку.
Кожний витвір Юлії Петренко унікальний, адже, створюючи щоразу новий образ, майстриня продумує його до найменших подробиць. Для того, щоб створити цікаву ляльку (а це вельми делікатна і кропітка робота!) пані Юлія використовує найрізноманітніші матеріали і авторські техніки. 
До речі, ця справа дісталася майстрині у спадок від її мами – та також робила ляльки. Щоправда, в дитинстві Юлія Петренко вельми активно з ними гралася, тому до сьогодні жодна мамина лялька не дожила. Тоді ж дівчинка спробувала змайструвати власну іграшку. На одяг для ляльки вона відрізала великий шмат... новесенької кімнатної штори. Отож істину, що «мистецтво потребує жертв», пані Юлія пізнала змалку ))

Будь-яка лялька ніжинської майстрині - "Вогняний птах", "Скрипаль", "Рожева фея", "Світ дитинства", "Акторка", "День і ніч", "Хлопчик Горобчик" та інші - приносить ні з чим незрівнянне естетичне задоволення. Кожна може прикрасити інтер′єр, а може стати вишуканим подарунком, який не лише сподобається імениннику, але й стане сімейною реліквією, що буде передаватися з покоління в покоління.

Захід відбувся за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»