^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

19 березня, в день народження Максима Тадейовича Рильського


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Вразило, як молоді музиканти інтерпретували відомі твори Рильського. Скажімо, Валерія Максимова, третьокурсниця консерваторії, прочитавши знаменитий фрагмент із «Синьої далечіні» 1920-го року, несподівано продекламувала його фінальне слово «Paris» з вишуканим французьким прононсом! Зал вибухнув шквалом аплодисментів! Найбільше ж зрадів такому креативу Максим Рильський-онук. Він підхопився з місця і виступив з полум’яною промовою-імпровізацією, яку завершив дідовою цитатою: «Я молодий, бо з молодими!..». До речі, Валерія Максимова не лише натхненно читала поезії М.Рильського, але й чудово грала на старовинному шредерівському роялі Поета. Незважаючи на юний вік, дівчина є лауреатом Міжнародного конкурсу в Литві... Лауреатами різноманітних конкурсів була й переважна більшість інших учасників концерту.

Перед присутніми виступили також Вікторія Колесник, директорка Київського літературно-меморіального музею М.Рильського, згаданий вище Максим Рильський-онук, внучатий племінник Анатолій Рильський і поетів правнук Назар Рильський.

Окрема подяка Ользі Сахаровій, викладачці Національної музичної академії України ім.П.Чайковського.