^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

15 березня 2017 року

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З її слів присутні дізналися, що після Іловайського котла сім′я Олександри Олійник (а це – бабуся й дідусь) змушені були переїхати до Кривого Рогу, адже спускатися в підвал під час обстрілів і підніматися догори після їх припинення бабусі з хворою дівчинкою було нелегко. 

Макраме, модульне орігамі, бісероплетіння – це те, чому дванадцятирічна Олександра Олійник присвячує весь свій вільний час. У школі Саша веде гурток з канзаші (техніка створення прикрас з тканини, стрічок, квітів, шпильок ). 
- Саша Олійник, - розповідає Світлана Михайлівна, - не лише надзвичайно обдарована, а ще й дуже світла дівчинка. Вона буквально переповнена любов’ю до людей і світу, який її оточує. Сашуня буквально фонтанує ідеями! Нещодавно захопилася танцями у візку, готує номер, де буде грати роль циганки (виконувати циганський танець). 
Незважаючи на недугу, дівчинка вірить, що скоро одужає. Завдяки багатьом небайдужим людям зібрано необхідну суму коштів для проведення операції в інституті травматології та ортопедії. 
В ході презентації фортепіанні твори світової класики виконувала донеччанка Марія Куліш, яка зараз навчається в Національній музичній академії України ім.П.Чайковського. 
Захід відбувся за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».