^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

15 березня 2017 року

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

15 березня В нашому музеї відкрилася виставка робіт 12-річної Олександри Олійник. 
За станом здоров’я дівчинка, яка пересувається за допомогою інвалідного візка, не змогла приїхати до Києва. Тому виставку представляла Світлана Комарова, директорка криворізького Центру творчості інвалідів (громадська організація «Разом»). 
З її слів присутні дізналися, що після Іловайського котла сім′я Олександри Олійник (а це – бабуся й дідусь) змушені були переїхати до Кривого Рогу, адже спускатися в підвал під час обстрілів і підніматися догори після їх припинення бабусі з хворою дівчинкою було нелегко. 
Макраме, модульне орігамі, бісероплетіння – це те, чому дванадцятирічна Олександра Олійник присвячує весь свій вільний час. У школі Саша веде гурток з канзаші (техніка створення прикрас з тканини, стрічок, квітів, шпильок ). 
- Саша Олійник, - розповідає Світлана Михайлівна, - не лише надзвичайно обдарована, а ще й дуже світла дівчинка. Вона буквально переповнена любов’ю до людей і світу, який її оточує. Сашуня буквально фонтанує ідеями! Нещодавно захопилася танцями у візку, готує номер, де буде грати роль циганки (виконувати циганський танець). 
Незважаючи на недугу, дівчинка вірить, що скоро одужає. Завдяки багатьом небайдужим людям зібрано необхідну суму коштів для проведення операції в інституті травматології та ортопедії. 
В ході презентації фортепіанні твори світової класики виконувала донеччанка Марія Куліш, яка зараз навчається в Національній музичній академії України ім.П.Чайковського. 
Захід відбувся за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».