^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

3 листопада 2016 року

 


 

 

 

 

 

 

 Презентація розпочалася зі вступного слова директорки музею Вікторії Колесник, яка привітала автора із виходом нової книги. Вона складається з двох частин: документально-публіцистичного роману “Неформатна журналістика” та публіцистичних публікацій (памфлети, статті, репортажі, нариси, есе, інтерв'ю, та кілька неопублікованих за радянських часів гострих суспільно-політичних матеріалів).

Григорій Кримчук зачитував уривки з книги, ділився власними спогадами та роздумами, відповідав на запитання присутніх.

Впродовж багатьох років Григорий Павлович є членом київської вірменознавчої комісії, а також автором історичних нарисів “Вірменський характер як сила нації” та “Від слави роду до віковічності народу”, які присвячені історії сім'ї всесвітньо відомих архітекторів Бальянів-Данієльянів.

Теплі слова привітання на адресу автора прозвучали від віце-президента ВГО “Національний конгрес вірмен України”, віце-президента ВГО “Рада національних спільнот України”, члена Громадської Ради при МЗС України Єрванда Данієльяна, відомої української поетеси Ніни Бай, письменника і перекладача Сергія Цушко, президента ГО “Центр вірменської культури “Наірі” Віолети Хачатурівни, вчителя вірменської суботньої школи Рузанни Мартиросян та інших учасників заходу Կիևում տեղի ունեցավ Գրիգորի Կրիմչուկի "Ոչ ֆորմալ ժուռնալիստիկա" գրքի շնորհանդեսը.