^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

7 жовтня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Справа в тім, що картини юної української художниці вже експонувалися на багатьох виставках, в тому числі й міжнародних. Більше того, в її багажі вже чотири персональних виставки: «Пори року» у Домі-музеї М.Старицького, «Аліса у країні Петриківка» в Національному музеї ім.Т.Шевченка, згодом ще одна в музеї ім. Лесі Українки і, нарешті, «Очеретяний дивосвіт» (разом з презентацією однойменної казки) в Голосіївському музеї М.Рильського.

Петриківським розписом Аліса захопилася ще змалечку. Спочатку займалася в БДЮТ Голосіївського району, а з 2015-го по 2016 роки відвідувала заняття в київській галереї «Соборна». Зараз навчається в творчій майстерні Олени Скицюк, відомої майстрині народного декоративного розпису. 
Завітали на презентацію і однокласники Аліси з 6-г. Яким же було їхнє здивування, коли один з казкових персонажів «Очеретяного дивосвіту» - черепаха Чуча - несподівано ожив і навіть намагався взяти автограф у Аліси!

Та коли за старовинний шредерівський рояль Максима Рильського сів юний піаніст Данило Андрєєв, усі присутні (включно з черепахою Чучею) принишкли, немов зачаровані, і поринули... також в дивосвіт, але на цей раз не в очеретяний, а музичний.
І на завершення ще один штрих: ця, як і попередні персональні виставки Аліси Герман, були організовані за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».