^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

10 вересня 2016 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікаві історії з життя видатного українського поета, його вірші та присвячені йому твори лунали  з вуст Максима Рильського-онука, голови фонду "Троянди й виноград",  Олександра Гордона, відповідального секретаря НСПУ, поета і перекладача, Дмитра Дроздовського, відповідального секретаря журналу "Всесвіт", кандидата філологічних наук, викладача інституту літератури КНУ ім. Тараса Шевченка та інших.
Своєрідна «поетична дуель» відбулася між лауреатами премії "Поетичний вернісаж" та лауреатами видавництва молодих авторів "Смолоскип", студентами КНУ ім. Тараса Шевченка, яких очолювала та представляла керівник літстудії ім.М.Рильського, професор Мар'яна Шаповал.

Публіка шаленіла від віршів у виконані Павла Коробчука, Ганни Малігон, Олега Коцарєва, Олени Крамар, Вано Крюгера та інших.

Як завжди, у таких випадках, переміг глядач.

Родзинкою фестивалю стала виставка картин викладачів та студентів-художників КІК КНУБА. В подарунок Музею гості залишили свої роботи з пленеру, який проходив на території Голосіївського мануару напередодні, та вироби з художньої кераміки. 
Пісні на вірші М.Рильського лунали у виконанні Олександра Вороха та заслуженої артистки України Олени Василенко.

"Голосіївська осінь"-2016 завершилася, але її незрівнянна атмосфера і аура затишного саду Максима Рильського ще довго житимуть у серцях учасників і гостей фестивалю, надихатимуть їх на нові творчі здобутки і звершення.