^Доверху
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonВ раю блаженних мук, де на тонких стеблинах Ростуть, звиваються химерні квіти зла, Подібні до очей жіночих і звіриних, — В пекельному раю його душа жила...

(044) 525–24–71
info@rulskiy.kiev.ua

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

У щастя людського два рівних є крила: троянди й виноград, красиве і корисне...

Режим роботи

Музей працює щодня
з 10.00 до 18.00.
Вихідний - Понеділок 
Замовлення екскурсій - 525 24 71 

 

6 серпня 2016 року

 

 

 

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Програма фестивалю перевершила всі найсміливіші сподівання. Окрім відомих Ігоря Жука, Ірен Роздобудько, Едуарда Драча, Олександра Ігнатуші звучали в саду Голосіївського мануару пісні і вірші не вельми відомих, але дуже талановитих бардів і поетів Володимира Пироженка, Ігоря Двигала, Катерини Ляшевської, Олексія Юріна, Тати Рівної, Світлани Дідух-Романенко та інших. 

Своєрідним девізом фестивалю стали слова однієї з пісень барда і актора Кирила Булкіна:

 

«Уже навіки друже нам
Під шкіру вживлена війна.
І ми, чи хочемо, чи ні,
Під шкіру вживлені війні…!

 

Надзвичайно потужним був виступ гурту «Телері», особливо ж пісня «Як ти підéш на війну».
Ос що сказала про неї лідер гурту Леся Рой:
- Я взяла текст Артема Полежаки, трохи його «підрихтувала», підібрала народну бретонську мелодію і народилася пісня. Виконуємо її на фронтах, бійцям дуже подобається. Вони переконані, що її автор також воював, хоча це й не так…

Звучало того вечора й багато ліричних пісень. Зворушила своєю ностальгійною мелодією (ніби занесеною вітром часу з далеких 60-х) пісня Анатолія Рибіна «Ми зустрітися могли б у іншому мереживі». Зачепив за душу «поетичний джаз» черкаського дуету Олексія Юріна і Валерія Заїки. 

Багатьом підняв настрій невгамовно-енергетичний Василь Лютий - бард і композитор,бандурист і радіожурналіст. 

Та безумовним королем вечора став Олег, вибачайте за тавтологію, Король із Жашкова. Власне, в цьому немає нічого дивного, адже ще на першій (сьогодні вже легендарній) чернівецькій «Червоній руті» він отримав нагороду за кращий пісенний текст. Його жартівлива пісня про Фейсбук, на думку одного з батьків-засновників фестивалю Едуарда Драча, стала хітом цьогорічних «Відкритих небес»

- Фестиваль "Відкриті небеса", - поділилася враженнями його учасниця поетеса Тетяна Череп-Пероганич, -  вкотре відкрив мені людей, які на голому ентузіазмі роблять неймовірні речі - згуртовують, об'єднують, надихають, пропагують українське слово, українську авторську пісню. Всім учасникам дякую за масу позитивних емоцій! Співорганізаторам Едуарду Драчу, Оксані Яблонській і співробітникам Музею М.Рильського велике спасибі! Хай всі ваші світлі задуми завжди приносять очікуваний результат!